Zaznacz stronę

AKTUALNOŚCI

W ramach drugiego etapu inwestycji Diasfera Łódzka zakończyliśmy budowę 245 mieszkań. Diasfera została zaprojektowana z troską o każdy detal. Nawiązująca do kamienicznych zabudowań śródmieścia fasada budynku wyróżnia się regularnymi podziałami frontów, elegancką kolorystyką, a także najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Realizacja tego projektu wymagała dużego doświadczenia ze strony całego zespołu.
Diasfera Łódź

Ogromne gratulacje dla naszego kolegi z zespołu ! Jako drugi Polak w historii i 24 osoba na świecie Tomasz Lus zakończył

Swissultra Double Deca2023 🏅

 

🏊‍♂️ przepłynął 76km
🚴‍♂️ przejechał rowerem 3600km
🏃‍♂️ przebiegł 844km

 

A tego wszystkiego dokonał w 629 godzin 💪💪💪

Swissultra 2023 Double Deca
Rozpoczęliśmy budowę "Apartamentów Dębowa" dla Epol Holding.
Inwestycja powstaje na rogu ulic Senatorskiej i Dębowej w Łodzi w niedalekim sąsiedztwie od wielofunkcyjnego kompleksu mieszkaniowo-usługowego "Fuzja". Apartamenty posiadać będą 6 kondygnacji nadziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Będą wyróżniać się wysokim standardem wykończenia, a także funkcjonalną architekturą.

Apartamenty Dębowe Łódź

Chcemy podzielić się z Państwem naszym nowym projektem nad którym prowadzimy wielobranżowy nadzór inwestorski.
MDC²Park Łódź South to dwa budynki dystrybucyjno-logistyczne o planowanej łącznej powierzchni GLA ponad 80 000 m2. Projekt jest zlokalizowany w Głuchowie - 19 km na południe od granicy Łodzi, i posiada bezpośredni dostęp do węzła Tuszyn.
MDC² Park Łódź South
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dołączyliśmy do grona partnerów Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
W cichej i spokojnej dzielnicy Opola powstaje wyjątkowe osiedle – Apartamenty Barona. 7 trzykondygnacyjnych budynków otoczonych zielenią harmonijnie wpisze się w architekturę niskiej zabudowy okolicy ul. Barona. Zaledwie 10 minut od centrum miasta, w sąsiedztwie terenów zielonych powstanie 339 nowych mieszkań. Cieszymy się, że możemy być częścią tego projektu.
Apartamenty Barona

MDC² Park Gliwice to nowoczesne centrum dystrybucyjne składające się z trzech obiektów, których budowę mamy przyjemność nadzorować. Jest to innowacyjny i przyjazny środowisku park magazynowy, zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. MDC² Park Gliwice zlokalizowane jest u zbiegu dwóch najważniejszych polskich autostrad A1 i A4. Powierzchnia użytkowa budynków to 57 000 m².

MDC² Park Gliwice

Ujeścisko Vita to nowe osiedle powstające w spokojnej, gdańskiej dzielnicy Ujeścisko. Inwestycja będzie składała się z zespołu pięciu budynków. W projekcie przewidziano 184 lokale mieszkalne, 183 miejsca postojowe zewnętrzne oraz w hali garażowej. Do dyspozycji mieszkańców będzie także 185 komórek lokatorskich. Deweloperem projektu jest Develia, a my pełnimy rolę wielobranżowego nadzoru inwestorskiego. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2024 r.

Ujeścisko Vita

Oto nowa inwestycja, która powstaje w Ksawerowie. Hala produkcyjno- magazynowa z zapleczem socjalno- biurowym gdzie będą produkowane legowiska i posłania dla zwierząt domowych.
Powierzchnia hali - 9200 m2
Powierzchnia biura – 1300m2

Trixie Tekstylia Ksawerów

7R City Flex Katowice to kolejna inwestycja, którą rozpoczęliśmy z 7R. Obiekt logistyczny w standardzie klasy A, położony 4 km od centrum Katowic docelowo zaoferuje 21 705 mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia.

7R City Flex Katowice

To już 7 restauracja sieci Max Burgers, której budowę mamy przyjemność nadzorować.
Firma MAX została założona w 1968 r. Aktualnie sieć jest obecna w ponad 150 restauracjach na terenie Szwecji, Norwegii, Danii, Egiptu i Polski. MAX był jedną z pierwszych sieci restauracji serwujących hamburgery w Europie. Na trzy lata przed pojawieniem się McDonald's w Europie założyciele, otworzyli swoją pierwszą restaurację w Gällivare, w północnej Szwecji.

Max Burgers Olsztyn

Z dumą ogłaszamy, że zakończyliśmy realizację jednego z najbardziej technologicznie zaawansowanych projektów magazynowych w Europie - magazyn Żabka Polska, zlokalizowany k. Radzymina pod Warszawą. Centrum logistyczne zdobyło tytuł „Inwestycji Roku” w kategorii nieruchomości logistycznych i magazynowych. Zrealizowana inwestycja to największy, bo liczący blisko 60 000 mkw i najnowocześniejszy obiekt w infrastrukturze sieci Żabka.
Żabka Polska

Inwestycja Boho znajduje się na Starym Widzewie w Łodzi. Realizowana jest przez dewelopera Echo Investment S.A, a my sprawujemy nadzór inwestorski. Inwestycja obejmuje 2 kameralne budynki i 235 lokali mieszkalnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz

z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy

z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Boho Łódź

Rozpoczęliśmy budowę najbardziej prestiżowej inwestycji w Łodzi – Golden Tower. Jest to ekskluzywny apartamentowiec z mieszkaniami na sprzedaż w segmencie premium. Inwestycja zlokalizowana jest w samym sercu Łodzi, u zbiegu ul. Piotrkowskiej i al. Piłsudskiego. Budynek liczący 72 metry wysokości posiadać będzie

20 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz

1 kondygnację podziemną. Cała inwestycja składać się będzie z 90 lokali mieszkalnych.

Golden-Tower Łódź

W sercu Łodzi zaledwie kilka kroków od ulicy Piotrkowskiej powstaje nowoczesny apartamentowiec NEW IRON. Inwestycja cechuje się charakterystycznym zwężeniem, kształtem przypominającym żelazko. Ta nieoczywista forma to nawiązanie do wielkomiejskiego stylu .

NEW IRON ma szansę stać się nowym symbolem miasta, które słynie z dynamicznego rozwoju.
Nadzór Inwestorski | 2M Project Management

New Iron Łódź

Tak wygląda zaawansowanie prac w Kobyłce koło Warszawy, gdzie 3 miesiące temu rozpoczęliśmy budowę 2 hal produkcyjno-magazynowych.
Całkowita powierzchnia hal to 52 500m2.

Park Kobyłka

Rozbudowa zakładu produkcyjnego NIBE - BIAWAR w Białymstoku dobiega końca. Weszliśmy

w ostatni etap realizacji tej inwestycji, rozpoczęliśmy procedury odbiorowe.

Nibe-Biawar Białystok

Prace budowlane przy realizacji centrum logistycznego Dino Polska S.A. na terenie

gm. Lubień Kujawski są mocno zaawansowane.

W miejscowości Kaliska w województwie kujawsko-pomorskim powstaje ogromne centrum dystrybucyjne. Planowana łączna powierzchnia magazynowa wyniesie ok. 45 tys. metrów. Centrum zapewni obsługę dla ok. 400 okolicznych sklepów sieci Dino.

Dino Lubień Kujawski

Tak powstaje inwestycja „Tuwima 64”, która jest projektem deweloperskim spółki Vantage Development. Zlokalizowana jest w samym sercu Nowego Centrum Łodzi.
Inwestycję wyróżniają zabytkowe magazyny, które zostały poddane rewitalizacji i przekształceniu w powierzchnie biurowo – usługowe. W projekcie przewidziano liczne rozwiązania pro-środowiskowe.

Tuwima 64

Kolejna restauracja szwedzkiej sieci Max Burgers powstaje przy naszym udziale. Tym razem nasz zespół inspektorów obecny jest w Grodzisku Mazowieckim.

Max Burgers Grodzisk Mazowiecki

Kilkumiesięczna praca nad rozbudową zakładu Kongsberg Automotive w Brzeskiej Strefie Gospodarczej nabrała kształtów. Hala

o powierzchni 6.000 m2 jest trzecim zakładem FTS

w Europie. Jest to kluczowy dostawca dla marek samochodowych premium, takich jak McLaren

i Jaguar/Land Rover, a także ważny gracz

w segmencie przemysłowym.

Kongsberg Automotive Brześć Kujawski

Z radością chcielibyśmy poinformować o nawiązanej współpracy przy olbrzymim projekcie w Gliwicach z deweloperem magazynowym MDC2. Park Gliwice to docelowa powierzchnia

52 000 mkw. Obiekt będzie dążył do uzyskania certyfikacji BREEAM na poziomie Excellent. Jako 2M Project Management będziemy pełnić role nadzoru wielobranżowego oraz doradztwa technicznego.

Park Gliwice

Budowa parku logistycznego w Sycowie wchodzi w ostatni etap realizacji. Oddanie do użytku zaplanowane jest na czerwiec bieżącego roku.

Ta wielka inwestycja amerykańskiej firmy Hillwood oferować będzie 87 600 mkw nowoczesnej powierzchni magazynowej w dwóch halach.

W centrum logistycznym zastosowano szereg rozwiązań zgodnych z polityką zrównoważonego rozwoju.

Hillwood Syców

Z początkiem kwietnia 2022 r. Rossmann rozpoczął rozbudowę centrum logistycznego

w Grudziądzu. Powstaje kolejna hala magazynowa wysokiego składowania o powierzchni ponad 12000 m2 z częścią socjalno-biurową, zbiornikiem wody pożarowej wraz z zagospodarowaniem terenu.

Nadzór inwestorski - 2M Project Management

Rossmann Grudziądz

Poniatowski Park I to budynek mieszkalny położony w Łodzi

w dzielnicy Polesie w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z największych i najpiękniejszych łódzkich parków im. księcia Józefa Poniatowskiego. Inwestycja posiadać będzie 61 mieszkań

i apartamentów o powierzchniach

od 33 do 102 mkw., nie zabraknie także podziemnego garażu z 63 miejscami parkingowymi.

Poniatowski Park I Łódź

Tak powstaje osiedle Zenit zlokalizowane na Widzewie w Łodzi. Zenit to projekt, w którym nie brakuje nowoczesnych oraz ekologicznych rozwiązań. Zenit będzie pierwszym osiedlem zaprojektowanym zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju Miasta Łodzi.
Osiedle składa się z 13 budynków wielorodzinnych realizowanych etapowo. Zakończenie budowy planowane jest na czerwiec 2028r. Inwestorem jest deweloper Echo Investment.

Zenit Łódź

W Kobyłce koło Warszawy, bezpośrednio przy trasie S8 powstają dwie hale produkcyjno-magazynowe, z częściami socjalno-biurowymi oraz towarzyszącymi obiektami infrastruktury technicznej. Całkowita powierzchnia hal to 52 500m2. Jesteśmy obecni na tej budowie pełniąc funkcję wielobranżowego inspektora nadzoru inwestorskiego.

Park Kobyłka

W spokojnej części Łodzi, niedaleko ulic Retkińska i Obywatelska powstaje inwestycja mieszkaniowa Maratońska 49. Osiedle składa się z 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, podpiwniczonych – jednego 11 kondygnacyjnego oraz 3 budynków 5-kondygnacyjnych. W budynkach zaprojektowano 321 lokali mieszkalnych oraz 3 lokale usługowe. Na inwestycji pełnimy rolę wielobranżowego nadzoru inwestorskiego dbając o najwyższą jakość i terminowość wykonywanych robót.

Maratońska 49 Łódź
W dzielnicy Łódź Polesie powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa NA FALISTEJ. Nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek będzie miał 133 mieszkań. Na kondygnacji podziemnej znajdować się będzie 120 miejsc garażowych, a na terenie zewnętrznym 20 naziemnych miejsc postojowych. Na terenie osiedla zaprojektowano dużo pięknie zaaranżowanej zieleni, małą architekturę, a w północnej części inwestycji powstanie funkcjonalny plac zabaw.
Na Falistej Łódź
W Brzeskiej Strefie Gospodarczej rozpoczęliśmy rozbudowę zakładu Kongsberg Automotive. Nowy obiekt w całości będzie poświęcony działalności dywizji Fluid Transfer Systems. Dywizja FTS jest kluczowym dostawcą dla marek samochodowych premium, takich jak McLaren i Jaguar/Land Rover, a także ważnym graczem w segmencie przemysłowym. Wytwarzane w tej lokalizacji komponenty trafiają do aut takich marek jak Porsche, Audi, BMW, Daimler, Volvo Cars i Jaguar.
Kongsberg Automotive Brześć Kujawski
W pasie nadmorskim Gdańska, w dzielnicy Letnica rozpoczęła się budowa III etapu Osiedla Latarników. Inwestycja ma wyjątkowe usytuowanie, w bliskiej odległości od Parku Brzeźnieńskiego im. JJ. Haffnera, który sąsiaduje z plażą nad Zatoką Gdańską. Ten nowoczesny projekt powstający 900 metrów w linii prostej od morza jest inwestycją ogólnopolskiego dewelopera Develia. Mamy ogromną przyjemność nadzorować jej budowę.
Osiedle Latarników Gdańsk
Wysokiej klasy obiekt magazynowy dla firmy Aluprof w Międzyrzeczu Górnym na Śląsku jest już gotowy! To kolejna realizacja, jaką zakończyliśmy dla firmy 7R. Inwestycja o łącznej powierzchni blisko 20 500 mkw zrealizowana została w zgodzie z założeniami zrównoważonego budownictwa, podlega certyfikacji BREEAM.
BTS Międzyrzecze
Rozpoczęliśmy budowę największego parku handlowego w Iławie.
Powierzchnia handlowa tej jednokondygnacyjnej budowli wyniesie 7 000 mkw.
Obiekt będzie posiadał 20 lokali handlowo-usługowych, a parking dla klientów liczyć będzie 230 miejsc. Otwarcie projektu planowane jest na IV kwartał 2022 roku.
Era Park Iława
Widok Towers to budynek z 28 kondygnacjami nadziemnych i 3 podziemnymi . Wewnątrz rdzeni budynku znajduje się osiem wind. Wysokość całkowita obiektu i wysokość do dachu wynoszą 95 metrów. Na inwestycji prowadzimy prace fit-out .

Widok Towers Warszawa

Na działce w Legnicy o powierzchni 40 000 mkw. powstaje hala logistyczna InPost o powierzchni
5 500 mkw. Jesteśmy częścią tego projektu. Planowane oddanie do użytkowania
przewidziane jest na I kwartał 2022r.

InPost Legnica

Zobaczcie, jak powstaje kompleks produkcyjno-magazynowy tektury falistej i opakowań Rawibox, gdzie mamy przyjemność pełnić funkcję inspektora nadzoru. W ramach I etapu tej efektownej inwestycji, powierzchnia zabudowy osiągnie blisko 30 000 mkw. Będzie to pierwszy obiekt, który powstanie na terenie Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej w Międzyrzeczu Dolnym na Śląsku.

Rawibox Międzyrzecze Dolne

Kolejna inwestycja z naszym udziałem dobiega końca. Hala logistyczna DPD jest na etapie odbiorów. Powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 4 000 mkw.

DPD Leszno

Chcielibyśmy Państwa poinformować o kolejnym projekcie realizowanym z partnerem 7R S.A. Obiekt wyposażony będzie w szereg rozwiązań proekologicznych potwierdzonych certyfikatem BREEAM. Inwestycja oferować będzie ponad
55 000 mkw. nowoczesnej powierzchni
magazynowo – produkcyjnej.

7R Park Poznań West

Niezmiernie miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy kolejną inwestycję z warszawskim deweloperem Ochnik Development. Apartamentowiec przy ul. Dzielna 62 w Warszawie to elegancki budynek zwieńczony attyką, mieszczący klimatyzowane apartamenty z tarasami na dachu o wielkości 85 mkw., oferujące panoramiczny widok na centrum Warszawy.

Dzielna 62 Warszawa

Kolejna restauracja sieci Max Burgers powstaje przy naszym udziale. Tym razem zlokalizowana jest w Poznaniu.

Inwestorem jest Max Poland Sp. z o.o.
Sieć obecna jest w ponad 150 miejscach na terenie Szwecji, Norwegii, Skandynawii, Danii, Egiptu, Polski oraz na Bliskim Wschodzie.

Max Burgers Poznań

Tak będzie wyglądało osiedle na parkingu widzewskiego Tesco, na którym pełnimy rolę wielobranżowego nadzoru inwestorskiego. W pierwszym etapie powstanie 168 mieszkań. Zenit będzie pierwszym osiedlem zaprojektowanym zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju Miasta Łodzi. Inwestorem jest deweloper
Echo Investment. Planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Osiedle Zenit Widzewska

Centrum logistyczne w Sycowie to kolejna inwestycja dewelopera Hillwood Polska, którą mamy przyjemność nadzorować. Park magazynowy oferuje 87 600 mkw nowoczesnej powierzchni magazynowej. Lokalizacja zapewnia sprawny dojazd do aglomeracji wrocławskiej oraz autostrady A4.

Hillwood Syców

Inwestor HRE Investment rozpoczął budowę nowoczesnych mieszkań – Tuwima Gardens, w centralnej części Łodzi. Mamy przyjemność być częścią tego projektu.
Planowane oddanie do użytkowania
w 1 kw. 2023 r.

Tuwima Gardens Łódź

Zaawansowanie budowy inwestycji Ursus Nova w Warszawie osiągnęło poziom ponad 50 proc.
Za nami półmetek prac związanych z tą inwestycją.

Ursus Nova Warszawa

2M PROJECT MANAGEMENT

Siedziba w Łodzi
ul. Karolewska 38/40
90-561 Łódź

tel. +48 723 481 951
Email: biuro@2mpm.pl

Region zachodni

tel. +48 730 767 375

Region wschodni

tel. +48 720 750 259

Region południowy

tel. +48 794 481 951

Biuro w Warszawie
ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa

tel. +48 577 320 229
Email: biuro@2mpm.pl

KONTAKT

Wymagane zgody

Administratorem Państwa danych osobowych jest: 2M Project Management Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-561) przy ulicy Karolewskiej 38/40, KRS: 0000852482, NIP: 7262681795 oraz numer REGON: 386705833. Państwa dane mogą być przetwarzane w celu: prowadzenia korespondencji, załatwienia sprawy, podjęcia działań niezbędnych do zawarcia umowy, utrzymania kontaktów biznesowych/służbowych, zawarcia i/lub wykonania umowy. Gwarantujemy prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Więcej na temat przetwarzania danych znajdziesz na stronie internetowej.

© Wszelkie prawa zastrzeżone

2M Project Management Sp z o.o. | ul. Karolewska 38/40 | 90-561 Łódź | NIP: 7262681795 | REGON: 386705833 | biuro@2mpm.pl