Zaznacz stronę

Obiekty przemysłowe

Realizacja inwestycji przemysłowych jest szczególnie istotna pod względem ich terminowego oddania do użytkowania oraz dostosowania do standardów najemcy. W przypadku krótkich terminów zakończenia robót bardzo ważna jest wykwalifikowana i doświadczona kadra inspektorów nadzoru, których zadaniem jest dbałość o interesy Inwestora i dopilnowanie terminowej realizacji, bez straty na jakości robót budowlanych. Przy realizacji nowobudowanych fabryk, a także ich przebudów i rozbudów, bierzemy udział już we wczesnej fazie przygotowywania specyfikacji inwestycji oraz prowadzimy przetargi na wybór wykonawców. Dzięki tak przyjętej strategii jesteśmy w stanie oddać obiekt przyszłemu użytkownikowi, który w pełni spełni jego oczekiwania pod względem funkcjonalno-użytkowym, a także technologicznym. Wszelkie problemy staramy się rozwiązywać kompleksowo aby nie zmagać się z kolizjami wielu obszarów w tak skomplikowanym procesie inwestycyjnym.

Wartość inwestycji > 9 mld zł

i

Zrealizowanych projektów > 320

Powierzchnia użytkowa > 6,5 mln m2

MDC² Park Gliwice

Gliwice

TRIXIE TEKSTYLIA

Ksawerów

7R CITY FLEX KATOWICE

Katowice

HILLWOOD KALWARIA III

Góra Kalwaria

7R PARK POZNAŃ WEST

Tarnowo Podgórne

HILLWOOD SYCÓW

Syców

GEA KOSZALIN

Koszalin

BTS MIĘDZYRZECZE

Międzyrzecze Górne

7R PARK BYDGOSZCZ

Bydgoszcz

7R CITY PARK POZNAŃ

Poznań

7R PARK LUBLIN

Lublin

HILLWOOD RAWA MAZOWIECKA

Rawa Mazowiecka

HILLWOOD ŁÓDŹ GÓRNA

Łódź

7R PARK SZCZECIN GOLENIÓW II

Goleniów

NIBE – BIAWAR

Białystok

WTT

Brzeg

7R PARK ŁÓDŹ EAST I

Łódź

PANATTONI

Ostróda

7R PARK POZNAŃ EAST

Swarzędz

BTS RADZYMIN

Małopole

7R PARK ŁÓDŹ WEST II

Łódź

7R CITY FLEX WROCŁAW AIRPORT

Wrocław

MLEKOVITA

Biała Podlaska

DPD

Leszno

LOOGIC PARK RADOMSKO

Radomsko

CRUSIL

Inowłódź

INPOST

Ełk

7R CITY FLEX WROCŁAW

Wrocław

KONTAKT

Wymagane zgody

Administratorem Państwa danych osobowych jest: 2M Project Management Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-561) przy ulicy Karolewskiej 38/40, KRS: 0000852482, NIP: 7262681795 oraz numer REGON: 386705833. Państwa dane mogą być przetwarzane w celu: prowadzenia korespondencji, załatwienia sprawy, podjęcia działań niezbędnych do zawarcia umowy, utrzymania kontaktów biznesowych/służbowych, zawarcia i/lub wykonania umowy. Gwarantujemy prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Więcej na temat przetwarzania danych znajdziesz na stronie internetowej.

© Wszelkie prawa zastrzeżone

2M Project Management Sp z o.o. | ul. Karolewska 38/40 | 90-561 Łódź | NIP: 7262681795 | REGON: 386705833 | biuro@2mpm.pl