Zaznacz stronę

Obiekty komercyjne

Obiekty biurowe, hotele, a także galerie handlowe to najczęściej unikatowe, nieszablonowe i wymagające przedsięwzięcia, które po zakończeniu realizacji od razu stają się wizytówką Inwestora. Współpracowaliśmy przy realizacji wielu takich obiektów, zarówno do etapu shell&core jak i w fazie aranżacji przestrzeni najemców fit-out. Nasza wiedza i zaangażowanie pozwalają uniknąć wielu problemów w złożonym procesie inwestycyjnym, co przekłada się na łatwiejsze przygotowanie obiektów do użytkowania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że proces komercjalizacji powierzchni najmu nierzadko jest skomplikowany i wymaga on skrupulatności na każdym etapie przedsięwzięcia inwestycyjnego. W takim przypadku bardzo ważne są relacje, o które dbamy z największą starannością. Przy realizacji inwestycji hotelowych pomagamy także dostosować cały proces do wymagań franczyzodawców, aby oddane „pod klucz” przestrzenie przyniosły wszystkim satysfakcję i dały poczucie spełnienia po całej fazie budowy.

Wartość inwestycji > 3 mld zł

Zadowoleni inwestorzy > dziesiątki

Powierzchnia użytkowa > 1,3 mln m2

ERA PARK

Iława

WIDOK TOWERS

Warszawa

FUZJA – BUDYNKI KOMERCYJNE

Łódź

MAX PREMIUM BURGERS

Pruszków

PARK HANDLOWY

Zabrze

PARK HANDLOWY

Gliwice

HOL 7.7 KOMPLEKS BIUROWY

Warszawa

ŁÓDŹ WORK

Łódź

MAX PREMIUM BURGERS

Poznań

FORT MOKOTÓW

Warszawa

MAX PREMIUM BURGERS

Gdańsk

HOTEL EUROPEJSKI

Warszawa

KONTAKT

Wymagane zgody

Administratorem Państwa danych osobowych jest: 2M Project Management Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-561) przy ulicy Karolewskiej 38/40, KRS: 0000852482, NIP: 7262681795 oraz numer REGON: 386705833. Państwa dane mogą być przetwarzane w celu: prowadzenia korespondencji, załatwienia sprawy, podjęcia działań niezbędnych do zawarcia umowy, utrzymania kontaktów biznesowych/służbowych, zawarcia i/lub wykonania umowy. Gwarantujemy prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Więcej na temat przetwarzania danych znajdziesz na stronie internetowej.

© Wszelkie prawa zastrzeżone

2M Project Management Sp z o.o. | ul. Karolewska 38/40 | 90-561 Łódź | NIP: 7262681795 | REGON: 386705833 | biuro@2mpm.pl